czarne szpilki

Cieliste szpilki, czy szpilki w kolorze bordo

Być kobietą to nosić odpowiednie obuwie. Choć oczywiście to, że nosisz trampki nie oznacza, że nie jesteś kobietą. Ale, jeśli chcielibyśmy poczuć się kobieco i zwrócić na siebie uwagę to na sto procent dobrze postawić na szpilki. A tych jest bardzo dużo. W zależności od tego, co mamy na sobie musimy dobrać odpowiednie szpilki. Idealną opcją będą cieliste szpilki, bo pasują do niemalże wszystkich stylizacji. Co istotne szpilki te mogą mieć kilka lub kilkanaście centymetrów. Tak, więc jeżeli szukamy butów, na co dzień to możemy postawić na cieliste szpilki do dziesięciu centymetrów, a jeżeli idziemy na imprezę, to szpilki powinny mieć więcej niż dziesięć centymetrów.

buty damskie
Źródło: pixabay.com

Dodatkowo cieliste szpilki poza tym, że pasują do wszystkiego, to jeszcze wydłużają optycznie nasze nogi. Jeżeli więc nie posiadamy jeszcze w swej szafie takich szpilek to powinniśmy to, czym prędzej zmienić. Dalej się zastanawiasz? Nie trać czasu, lepiej wybierz coś dla siebie. Bo dobrze jest posiadać w szafie szpilki, które rzeczywiście da się ubrać do wszystkiego. Poza cielistymi szpilkami dobrze znaleźć sobie jeszcze szpilki w jakimś szalonym kolorze i czarne klasyczne szpilki. Dzięki takim trzem parom szpilek zawsze będziemy miały, co wzuć na nogę. Jeśli do tego kobieta będzie miała jeszcze jakieś sportowe obuwie, to na bank nie będzie kłopotu z doborem obuwia do wybranej stylizacji. Szpilki w ciekawych kolorach
Gdy chcielibyśmy rzeczywiście świetnie wyglądać powinniśmy zwracać uwagę na to, jaki typ obuwia wybierzemy.

buty na obcasie
Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com

Dla jednych buty są ostatnim dodatkiem, który się wybiera i często sporo osób nie przykłada do wyboru butów wystarczającej wagi. Często bywa również tak, że boimy się mocnego koloru na szpilkach, a tymczasem bordowe szpilki mogą się okazać perfekcyjnym uzupełnieniem całego outfitu. Należy, więc zastanowić się, czy najbardziej rzucającym się w oczy akcentem w całym outficie nie powinny być kolorowe szpilki. Bordowe szpilki pasują do różnych kolorów i tak jak mogą stać się najmocniejszym akcentem przy małej czarnej, tak też mogą być idealnym uzupełnieniem bardziej luźnej stylizacji przykładowo możemy je założyć do spodni jeansowych i jakiejś bluzy. Jeśli nie wierzysz zobacz jak wyglądają szpilki w odcieniach bordo. Wszystko zależy od naszego stylu ubierania się i tego, jak będzie wyglądał nasz dzień.

Przeczytaj ten interesujący tekst i odkryj więcej tutaj (https://www.partnerzy.pl/). Zapewne nie będziesz żałować. Nie zwlekaj dłużej! Zrób to w tym momencie!

Ważne jest, by wszystkie elementy ubrania były ciekawie dobrane, ale również trzeba pamiętać, żeby nie mieć obaw przed zabawą modą.