golenie

Czy brzytwa o ostrym ostrzu w którymś momencie się stanie atrybutem prawdziwego mężczyzny.

Prawdziwi mężczyźni bezsprzecznie powinni się golić. Oczywiście gdzieniegdzie pojawiają się panowie, jacy z różnych powodów zdecydowali się na image leśnego druida, chowając swoje mniej lub bardziej atrakcyjne buzie za zaroślami brody. Ich wybór spowodować mogły czynniki natury wizerunkowej lub egzystencjalnej.

golenie
Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Jedni nie wydali się sobie zbyt męscy z gładką i aksamitną.

Czy masz wrażenie, że zredagowany przez nas tekst jest niebanalny? Jeśli tak, to ponadto przeczytaj też zamieszczony poniżej (https://www.molpharma.pl/produkty/mazidlo-konopne-kannamol-duo-rozgrzewajace-chlodzace-200ml/) podobny materiał.

Kolejną grupę zaczęli stanowić mężczyźni wiecznie zabiegani, zajęci znacznie większymi problemami niż jakieś tam dylematy wizerunkowe. Do nich zaliczają się także ci po prostu zbyt leniwi na to, aby co rano wstawać kilkanaście wcześniej tylko po to, żeby niezmiennie powtarzać ten sam rytuał. Na szczęście, zebrani wszyscy razem nie stanowią jakiejś znaczącej większość w naszej kulturze.

Pragniemy Cię zachęcić do identycznie fajnych wpisów, które opracowaliśmy dla Ciebie z radością. Zatem kliknij stronę drążki drewniane cena i czytaj to, na co masz chęć.

W pozostałych różnie to bywa, bo czasami im zarost na brodzie będzie dłuższy, tym jej właściciel będzie bardziej męski i przystojny.

Pozostali mężczyźni, jeżeli już raz zdecydowali się podążać drogą bez bród, muszą systematycznie kupować przyrządy pomagające im o ten wspaniały wizerunek odpowiedni zadbać. Podstawą męskich kosmetyczek powinna oczywiście być dobra jakościowo maszynka, rossmann pędzel do golenia, pianka do golenia i balsamy łagodzące podrażnienia skóry po goleniu. Istnieje parę firm które się specjalizują w sprzedaży świetnych kosmetyków do pielęgnacji i higieny twarzy mężczyzny, przykładowo angielska manufaktura dr Harris – , której ręcznie produkowane kosmetyki do golenia na mokro są rozpoznawane w wielu krajach. Co ciekawe, do niedawna jeszcze mężczyźni uznawani za nowoczesnych golili się kupowanymi w sklepach maszynkami, których producenci prześcigali się w powiększaniu liczby ostrzy, mających zapewnić dokładność golenia.

brzytwa
Źródło: flickr.com
Współcześnie coraz większe grono zwolenników zaczynają zdobywać wytwórcy tradycyjnych w formie, chociaż nowoczesnych stylistyką brzytew. Przykładowo firma Dovo Razors – , która reklamuje swoje wyroby jako gadżety dla prawdziwego mężczyzny, daje gwarancję nie tylko dokładności golenia, ale także zadowolenie po dobrze wykonanym zabiegu.