karta lojalnościowa

Dobra technika na zdobycie coraz to nowych klientów

Jeżeli prowadzisz swoją firmę, być może powinieneś zastanowić się nad wprowadzeniem w niej nowoczesnych rozwiązań, które mogą przysporzyć Ci dużo nowych klientów. Jeżeli zastanawiasz się nad niezłym pomysłem, być może powinieneś rozważyć opcję drożenia programów lojalnościowych dla Twoim klientów. Jeśli Twoja firma para się sprzedawaniem różnego rodzaju produktów, wówczas programy lojalnościowe b2b są naprawdę rozwiązaniem. Taki program lojalnościowy polega na tym, że klient przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie dostaje kartę stałego klienta, na którą następnie może zapisywać punkty przy każdych kolejnych zakupach.

kupony lojalnościowe
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy zgromadzi ich wystarczającą ilość, wówczas będzie mógł zamienić je na bon towarowy lub zniżkę na towary w Twoim sklepie. Dzięki rozdawaniu takich kart lojalnościowych zdecydowanie przyciągniesz wielu klientów do swojego sklepu. Kiedy ktoś już posiada kartę, wówczas niewątpliwie chętniej będzie przychodził właśnie do Twojego sklepu – w ten sposób przecież będzie gromadził dodatkowe punkty, co z pewnością zmotywuje go do wyboru właśnie Twojego sklepu a nie innych. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad możliwością wdrożenia takiego programu lojalnościowego w swojej firmie, powiemy w dodatku, że dobrze takie programy sprawdzają się przede wszystkim w sklepach spożywczych i w kosmetycznych. Kiedy natomiast prowadzisz zakład usługowy, wtedy program lojalnościowy również ma wielki sens.

Jeśli opisywany temat okazuje się dla Ciebie atrakcyjny, to poczytaj tu (http://infinitex.pl/betony-izolacyjne/) więcej informacji na zbliżone problemy, które będą dla Ciebie niezwykle pasjonujące.

Możesz zakładać swoim klientom karty lojalnościowe i zaznaczać na nich każdą wizytę – kiedy przyjdą do Twojego zakładu wystarczającą ilość razy, wtedy kolejną usługę będą mieli wykonaną darmowo. Na ten temat więcej znajdzie się w tym miejscu – .

Taki rodzaj motywacji klientów do wybierania właśnie Twojego zakładu jest bez wątpienia jednym z najlepszych pomysłów. Jeżeli jednak profil prowadzonej działalności nie pozwala Ci na wprowadzenie programów lojalnościowych, wówczas na pewno powinieneś zastanowić się nad większym motywowaniem swoich pracowników – w tym przypadku bez wątpliwości nieźle sprawdzą się programy motywacyjne (odkryj więcej na temat). Kiedy zrobisz konkurs przykładowo na najlepszego pracownika miesiąca i wręczysz mu premię, wówczas bez wątpienia zauważyć, jak bardzo rosną wskaźniki sprzedaży. Podobnie świetny efekt daje zarówno świetnie skonstruowany program lojalnościowy, ale także program motywacyjny dla podwładnych.

Masz wielki kłopot z odszukaniem efektywnego rozwiązania Twego problemu? Z pewnością szybko może pomóc Ci ta strona leasing wrocław.

/J]