gra jenga

Gra Jenga – niepowtarzalna „planszówka” na każdego typu okazję!

Poszukujesz prostej|bardzo łatwej i niezbyt skomplikowanej gry, przy której to istnieje możliwość łatwo się odprężyć? Takiego rodzaju, która całkowicie niespodziewanie podniesie napięcie, jednak w bardzo pozytywny sposób? Jeżeli tak, no to bardzo dobrze trafiłeś! Dziś powiemy o takiego rodzaju grze, w którą możemy zagrać sami lub z całą paczką swoich przyjaciół! A jeśli w ogóle nie zna się ludzi naokoło, ta bez problemu przełamie między wami lody, tworząc wspaniałą atmosferę!

gra jenga
Autor: Mr. Brian
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach bardzo wielu ludzi siedzi naprzeciw komputera, a kiedy już się z kimś spotkają bardzo często wychodzi na to, że nie potrafią normalnie rozmawiać lub paraliżuje ich zwyczajnie lęk. W szczególnie w taki sposób dzieje się, kiedy WChodzi się między ludzi, których to się w ogóle nie zna albo bardzo pragnie poznać, lecz obawia się odezwać. Takiego typu sytuacji istnieje dość sporo no i pomimo przydatności komputera, w takiej sytuacji nam on w ogóle nie pomoże. Ma możliwość to jednakże zrobić prosta gierka rodzaju „planszowego”. Takie gry kiedyś były codziennością, w tej chwili już troszkę zostały „po odsuwane”, jednak w wielu wypadkach naprawdę potrafią odratować nie jedno spotkanie towarzyskie. Jedną z takiego rodzaju gier jest gra Jenga, która to jak można zauważyć po naszym dzisiejszym wstępie bywa idealną nawet i najbardziej zdystansowaną osobę.

Niby same zasady są bardzo łatwe (naszym zadaniem jest konkretnie układać drewniane bloczki jedna na drugą wyciągając je spomiędzy tych już zbudowanej wieży zwanej „podstawową), a osoba przegraną jest ten, przy kim nasz jeszcze stojąca wieża Jenga się po prostu po wywala.