Jak obecnie wykonujemy fotografie?

Dzisiaj do robienia fotografii używamy najczęściej telefonu. Także do wykonywania selfie używamy telefon na odpowiednim kijku.
Takim wysięgnikiem mógłby zostać Mini Selfie Stick.

mini selfie stick

Źródło: pixabay
Ma mocowanie do aparatu telefonicznego. Zapewnia to pewne podłączenie Urządzenia bez porysowania obudowy telefonu. Wysięgnik jest regulowany oraz może być użyty do podłączenia smartfona o jakimkolwiek rozmiarze. Posiada on możliwość wykonywania fotografii w pionie i poziomo. Kijek nie potrzebuje akumulatorków. Konstrukcja teleskopowa wysięgnika zezwala na jego regulację do ok. 60 cm. Dzięki temu mógłby on niezwykle daleko dosięgnąć a jednocześnie mieści się w torbie. Nadaje się do dowolnego telefonu, jakim wykonuje się zdjęcia przyciskiem głośności. Do kupienia jest w kolorze czarnym lub różowym.

konstrukcje z klocków lego

Autor: Christian Stocker
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to jeden z wynalazków, który podbił sprzęty elektroniczne. Dostępne wysięgniki różnią się od siebie sposobem wyzwalania migawki.

Jeżeli prezentowany materiał okazał się dla Ciebie ciekawy, nie zwlekaj i przeczytaj szczegóły tutaj wina dla konesera – zobaczysz jeszcze dokładniejsze informacje.

W jakimkolwiek smartfonie mamy samowyzwalacz. Nie jest to sposób wyzwalania migawki uznawany za wygodny, ponieważ zdjęcie powstaje tu i teraz. Inną metodą wyzwalania migawki jest wyzwalanie jej za pomocą bluetootha.

Zamieszczone w tym serwisie informacje są według Ciebie zbyt skąpe? Jeśli tak, to wejdź na stronę lampa wiklinowa, na której zgłębisz zbliżone kwestie.

Dzięki temu kijek może mieć pod kontrolą migawkę aparatu w smartfonie. Jest to dobry pomysł, ponieważ fotografia robione jest w odpowiedniej. Wykonuje się to niezwykle komfortowo, bo przez wciśnięcie przycisku w rękojeści narzędzia. Jednak należy mieć w pamięci, że bluetooth niesamowicie marnuje prąd, więc taka forma zasilania nie zezwala na długo trwającą zabawę fotografią. Migawkę można jeszcze wyzwalać przy pomocy pilota.

Jest to wygodne rozwiązanie dopóki nie zgubimy gdzieś pilota. Jest to wygodniejsze wyjście od przycisku w rączce kijka, ale wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.