Jak sobie odmienić przytulne miejsce do pracy? Szukamy przestrzeni coworkingowej w dużym mieście.

Coworking jest najnowszym sposobem organizowania sobie dobrego miejsca pracy. Przyszła na niego moda po tym, jak ludziom przestała się podobać praca z domu. Być może przyszedł ten czas, że zdali sobie sprawę, że nie są w stanie odpowiednio się skupić i pracować na maksa pracując z domu? Na coworking zdecydowały się także osoby, które chciały wyraźnie oddzielić pracę od domu i po prostu czuć granicę i nie przenosić problemów.

praca

Autor: David Brewer
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli i my chcielibyśmy zacząć pracę z biura Katowice oferują wiele możliwości. Miasto jest rozległe, a dzięki bliskiemu sąsiedztwu z innymi miejscowościami z aglomeracji śląskiej, spaja naprawdę wiele osób z różnych profesji. Zobacz przykładowo:
.

Wejdź naszą nową podstronę. Tam opublikowaliśmy interesujące informacje. Prosimy – doczytaj szczegóły. Będzie nam bardzo miło, jeżeli newsy będą Ci się podobać.

Możemy wybrać biuro w świetnej lokalizacji (ścisłe centrum miasta, blisko centrum logistycznego) lub popatrzeć na nie pod względem funkcji, które ma pełnić. Jeżeli będzie służyło do tego, żebyśmy mieli tylko biuro na wyznaczone godziny, możemy sugerować się lokalizacją, ale jeśli istotne jest dla nas to, aby móc zarejestrować tam firmę i mieć konkretny adres, jeśli chcemy przyjmować tam klientów lub zawrzeć korzystne znajomości z innymi coworkerami i zaangażować ich do własnych projektów, spróbujmy o wybranych biurach dowiedzieć się czegoś więcej. Najszybciej uda nam się to zrobić wpisując „coworking Katowice”. Szczegółowy przegląd kilku pierwszych stron wyników wyszukiwania powinien nam bardzo pomóc. Zorientujmy się dokładnie, w których częściach miasta możemy poszukać dobrego biura, czy rozciągająca się w czasie modernizacja rynku lub torowisk nie wpłynie negatywnie na nasz dojazd do tego miejsca. A dojazd potencjalnych gości? Pomyślmy, czy będziemy w stanie pracować w otoczeniu innych, załatwiających swoje sprawy, ludzi, jeżeli do tej pory pracowaliśmy sami w ciszy i spokoju.

Jeżeli chcesz poznać dodatkowe wiadomości na prezentowany tutaj wątek, to sprawdź to ważne omówienie (http://esti-med.pl/oferta/chirurgia/) – ono też jest warte uwagi.

Czy damy radę pracować produktywnie, skupić się na pracy przez kilka godzin, czy brak prywatności nie będzie nam zawadzał? Czy dostęp do sali konferencyjnej będzie rzeczywiście możliwy, czy będzie ona okupowana dokładnie wtedy, gdy będzie nam najbardziej potrzebna? Czy czasami nie będziemy mieć konieczności wpadać do pracy także w soboty czy niedziele? Sprawdźmy pod wieloma względami te biura Katowice naprawdę mają szeroką ofertę i pozwolą nam wybierać w miejscach do coworkingu. dobra strona

coworking

Autor: Nicholas Wang
Źródło: http://www.flickr.com
A jak się miewa coworking Katowice? Z pewnością całkiem nieźle, bowiem miasto to obfituje w ludzi o wolnych zawodach, z branży kreatywnej, blogerów, recenzentów, projektantów, freelancerów. Odnajdują oni swój kawałek podłogi współdzieląc biura z innymi kreatywnymi osobami, pracującymi na własny rachunek. I na godziny.