Jeśli marzysz o staniu się modelką

Posiadasz odpowiednią sylwetkę? Znasz swoją wartość, wierzysz w siebie i swój sukces?
Jeśli tak, jesteś na najlepszej drodze by związać swoją przyszłość z modelingiem. Ale musisz wiedzieć, że bycie modelką to nie tylko ciągłe bywanie, podróże i nowe znajomości. To przede wszystkim systematyczna praca wiążąca się z rezygnacją z wielu spraw.

Pokaz mody damskiej

Autor: CHRISTOPHER MACSURAK
Źródło: http://www.flickr.com

Wymaga pełnego zaangażowania i konsekwencji w działaniu, niesamowitej dyscypliny wewnętrznej, odporności na niepowodzenia, a jednocześnie pewnego entuzjazmu i uśmiechu, który nierzadko jest lekiem na nasze niepowodzenia i czasem otwiera wiele drzwi.Jeżeli jednak nadal masz przekonanie, że jak nikt inny nadajesz się do tego zawodu, powinnaś działać! Pukać do różnych drzwi, agencji modelek czy reklamowych, przygotować profesjonalne portfolio (fotografia modelek). A portfolio to sprawa kluczowa w tym zawodzie gdyż zwiększa szanse w branży modelingowej, tym samym gwarantując zainteresowanie ludzi z branży. Dziewczynom rozpoczynającym pracę z aparatem być może przydadzą się małe wskazówki na temat pierwszych zdjęć z fotografem .

modelka

Autor: Pola Chrobot
Źródło: diva

Najważniejsze aby modelka przyszła na sesję po dobrze przespanej nocy. Cera musi być zadbana i co ważne bez makijażu. Peeling wskazany. Pamiętajmy jednak, że nie każda z nas po peelingu wygląda dobrze – nawet po tym wykonanym dzień wcześniej. Z tej przyczyny przyda się małą próbę.

Żeby zgłębić informacje na prezentowany wątek, to na początku poznaj inne wiadomości na to zagadnienie – wszystkie materiały przeczytaj w witrynie (http://ksiega-podatkowa.pl/dla-biur/moduly-delegacje#delegacje).

Szczególnie ważne dla modelki jest nawilżanie. Jeśli dziewczyna nie dba o skórę, nie odżywia jej właściwie, makijaż plus światło wydobędą rozmaite przesuszenia, odstające skórki i ogólnie zły stan cery. Pamiętajmy również o ustach, nie mogą być przesuszone!
Włosy z całą pewnością nie „wczorajsze”, bez pianek, lakierów, i zabiegów typu prostowanie. Dobrze jest, gdy modelka przyjdzie na sesję ubrana w rzeczy, które nie odznaczają się na skórze. Modelka, która umówiona na zdjęcia z bielizną w roli głównej pojawia się w opiętych rurkach czy skarpetkach ze ściągaczem nie będzie mile widziana przez fotografa. Śladów szwów i ramiączek od biustonosza nie zamaskuje się podkładami, a skórze potrzeba więcej niż godzinę na powrót do swego kształtu.
Wykorzystaj swą szansę, być może to właśnie Ciebie spodziewa się świat mody! Może zainteresuje Ciebie również sesja zdjęciowa na prezent jako rozpoczęcie wspaniałej przygody.