Unikalny wybór dotyczący hodowli zwierzęcia

Spora część ludzi marzy o hodowaniu jakiegoś zwierzaka, ale nie chcą się na nie zdecydować, ponieważ uważają że nie mają wystarczającej ilości wolnego miejsca. A przecież nawet w niedużym domu można spokojnie jakiegoś zwierzaka hodować, chociaż nie każde do tego celu będzie odpowiednie. Wybór zwierzęcia do trzymania w mieszkaniu lub domu trzeba porządnie przemyśleć, aby nie było później kłopotów z jego opieką.

Czytaj dalej „Unikalny wybór dotyczący hodowli zwierzęcia”

47TAN

Nie od dziś wiemy, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Jeśli potrzebujemy bezwarunkowej miłości, to dostaniemy ją właśnie od czworonogiego towarzysza. Psy są wspaniałymi towarzyszami w codziennych spacerach, ale również i przy różnych szczególnych wyjazdach. Oczywiście nawet w trakcie zwykłego dnia są w stanie poprawić nasz nastrój. Ale pies to przede wszystkim obowiązek.

Czytaj dalej „47TAN”

Jak dobrze zadbać kota

Dysponowanie osobistego zwierzaka jest jedną z najfajniejszych spraw w życiu. Ma to przejaw też wychowawczy, gdy mamy własne dziecko. Wtedy uczy się ono troski nad inną osobą właśnie przez pieczę nad zwierzątkiem. Naturalnie nabywając takie zwierzę albo biorąc je ze schronienia musimy sobie uzmysłowić jak bardzo istotne jest właściwe o niego doglądanie. Zwierzę analogicznie jak dana osoba wymaga pokarmu, żeby móc standardowo żyć, chce także, aby za każdym razem w misie było odpowiednio dużo wody.

Czytaj dalej „Jak dobrze zadbać kota”