Kiedy zajmujesz się dokumentami w firmie? Mamy rozwiązanie właśnie dla ciebie!

Tworzenie oraz obieg faktur przy współczesnych możliwościach nie musi już przynosić trudności. Należy wybrać system Kofax. Na czym się opiera i jakie są jego atuty?

Oprogramowanie

Autor: Dell Inc.
Źródło: http://www.flickr.com
Należy zacząć od tego, iż Kofax (sprawdź ofertę) to zaawansowane i nowoczesne rozwiązanie pozwalające na analizowanie oraz otrzymywanie potrzebnych informacji z przychodzących do firmy faktur. Innymi słowy jest to elektroniczny obieg faktur (faktury w formie cyfrowej).

Do jego zrodzenia przyczyniła się wszechobecna komputeryzacja, która we współczesnych czasach ułatwia życie w praktycznie każdej dziedzinie. Przez użycie powyższego systemu można zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Uzyskane faktury są błyskawicznie archiwizowane i dają sposobność dostępu do wszystkich danych, które są akurat potrzebne pracownikom.

Nie muszą już przepisywać faktur, albowiem wszystko otrzymywane jest automatycznie. Do tego – popełniane dotychczas pomyłki są zminimalizowane. Przemęczenie i nerwy sprawiają, iż przepisywane informacje nie zawsze są poprawne. Od tej pory już nie będzie takich problemów. Elektroniczny obieg faktur to również wygodne wyszukiwanie i analizowanie przetworzonych informacji.

strona internetowa

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Można bez trudu znaleźć wymagane szczegóły. Kolejnym nieodzownym plusem jest bezpiecznie magazynowanie w formie cyfrowej. Znikną stosy papierów i wieczny nieporządek. Archiwa papierowe przestaną przyprawiać o bóle głowy. System Kofax (automatyzacja obiegu dokumentów) umożliwia bezpieczne rozporządzanie posiadanymi informacjami, w tym niezwłoczne odnalezienie każdej faktury a także wyszczególnienie z niej poszukiwanych danych.

Wymienione atuty wskazują, w jakim stopniu system Kofax udoskonala funkcjonowanie firmy. Zarządzanie fakturami staje się nie tylko zautomatyzowane, ale dzięki temu również bardziej efektywne, zaś pracownicy gruntownie redukują liczbę popełnianych błędów.

Koniec z poprawkami i nerwówką, dotychczasowe trudności będą błyskawicznie wyeliminowane. Wystarczy wyłącznie wykorzystać elektroniczny obieg faktur (sprawdź tu) i być zadowolonym z nowych opcji. W celu odszukania konkretnych informacji odnośnie scharakteryzowanej metody, trzeba wpisać wymagane hasło w wyszukiwarkę internetową, a następnie z uwagą zapoznać się z producentem systemów ukierunkowanych na usprawnienie przepływu dokumentów.