Koszulka z nadrukiem czyli dobry podarunek

Jesteś ekstrawertykiem i chcesz się być widzialny? A możecechuje cię bardziej opis introwertyka zamkniętego w swoim świecie wartości i przekonań? Nie jest to istotne, czy umiejscowiłby się w jednej, czy drugiej grupie, albo posiadasz trochę z pierwszego, jak również drugiego, z pewnością chcesz się czymś wyróżniać. Chcesz być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, chcesz, aby twoje wartości coś znaczyły, chcesz, żeby świat poznał się jakim fajnym człowiekiem jesteś.

Otóż to, można się skrzywić na samą myśl, iż będziemy obserwowani przez cały świat. Moment, przecież nasz styl ubierania, sposób bycia, te rzeczy mówią o nas i nie trzeba wcale wychodzić na wielka, oświetloną scenę, żeby się pokazać. Po prostu jesteśmy stale w oku obiektywu – oceniani (przecież sami też wydajemy sądy), dlatego dobrze by było w tym wspólnym podpatrywaniu wyrazić własną osobowość.

t-shirt Adidas

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z fajniejszych na to pomysłów może być zaprojektowanie koszulki. Na pewno, zawsze można kupić jakiś fajny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale zdarza się, że nie znajdujemytam szablonu, który pasowałby do nas, do naszej osobowości. Dzięki własnej koncepcji możesz zaprojektować, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub melancholijną koszulkę z jakimś sławnym cytatem (mnóstwo było tragicznych poetów, artystów, może to ich słowa chcesz nosić na klacie).

Więcej na

Przeważnie jednak prym wiodą koszulki z napisami, które nawiązują do najświeższych wydarzeń. Często należą do nich teksty, cytaty znane z mediów, a czasem znane tylko dla niewielkiej, wtajemniczonej grupy ludzi. Najczęściej młode pokolenie o wiele bardziej zrozumie przekaz na takiej „indywidualnej” kreacji aniżeli osoby trochę starsze. Nic w tym dziwnego, utarło się już, że sposób mówienia nowych mediów, media społecznościowe, tak naprawdę Internet, to sfera zarezerwowana dla młodych ludzi.

Interesuje Cię ten tekst? Jeżeli tak, to zachęcamy do kliknięcia tutaj. To ciekawe oficjalne źródło (https://www.jagna.pl/biustonosze-do-karmienia-c-23_98.html), które również zapewne Cię zaabsorbuje.

Spójrzmy na takie memy, czy ktoś powyżej 40-tki się w to bawi? Bez wątpienia istnieją tacy ludzie, lecz traktują to jako nowinkę, nie uczestniczą w tym aktywnie, nie sporządzają, jak młodzi ludzie swoich wzorów. Z koszulkami mimo wszystko istnieje widoczna różnica, że nie liczy się, ile masz lat zawsze możesz uzewnętrznić swoje myśli, a świetną sprawą jest to, iż koszt takiej koszulki nie będzie wysoki.https://www.strojemikolaja.pl/mikolajki-sniezynki-aniolki-renifery/cat_25.php – jesteśmy tutaj

Dalsza część