etui 4s

Kupiłeś nowy czytnik i boisz się uszkodzenia go? Przeczytaj, jak go ochronić!

W czasach cyfryzacji otoczenia i życia jesteśmy skazani na coraz to nowsze urządzenia. Wprawdzie jeśli pragniemy być na czasie, jesteśmy zobligowani je zastępować mniej więcej co roku, ale przez ten czas większość z nas stara się o swoje pomoce dbać.
Głównym i najlepszym dodatkiem jest bezspornie właściwe etui.

etui 4s
Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Zachowa ono nie tylko obudowę, ale przeważnie także i ekran, którego zniszczenie wiązałoby się z nieużytecznością smartphone’a. Stąd liczy się roztropny dobór etui macbook air 13 (sprawdź etui macbook air 13) będzie miał oczywiście inne wymagania w tej materii, niż na przykład iPhone. Do tego ostatniego obudowa powinna być dobrana także ściśle do modelu. Jak wiadomo, każdy model tej firmy nieco się odróżnia, ale są to wariancje na tyle zasadnicze, że etui z jednego telefonu nie będzie kompatybilne z kolejnym.
Przykładowo etui 4s będzie zupełnie nieprzydatne w przypadku najświeższych modeli iPhone’a. Rzeknijmy sobie aczkolwiek szczerze – nakład pieniężny takiej oprawy na tle ceny samego sprzętu jest śmiesznie mały. Na tego rodzaju akcesoriach nie powinniśmy zatem oszczędzać. Słabej jakości obwoluta nie tylko kiepsko się prezentuje, ale (drukarniakid.pl) i nie zabezpiecza sprzętu tak, jak powinna. Z pewnością poza zwykłymi oprawami damy radę znaleźć także takie, jakie zaspokoją oczekiwania w największym stopniu wybrednych konsumentów. Na przykład etui ferrari iPhone 5 (sprawdź etui ferrari iphone 5) skojarzy się dzięki niemu z ulubioną marką auta.

Nie ma też przeszkód, ażeby kupić etui ze znakami patriotycznymi, przedrukami obrazów głośnych artystów czy w całkowicie zwariowanych kolorach.