etui 4s

Kupiłeś nowy czytnik i boisz się uszkodzenia go? Przeczytaj, jak go ochronić!

W czasach cyfryzacji otoczenia i życia jesteśmy skazani na coraz to nowsze urządzenia. Wprawdzie jeśli pragniemy być na czasie, jesteśmy zobligowani je zastępować mniej więcej co roku, ale przez ten czas większość z nas stara się o swoje pomoce dbać.
Głównym i najlepszym dodatkiem jest bezspornie właściwe etui.

etui 4s
Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Zachowa ono nie tylko obudowę, ale przeważnie także i ekran, którego zniszczenie wiązałoby się z nieużytecznością smartphone’a. Stąd liczy się roztropny dobór etui macbook air 13 (sprawdź etui macbook air 13) będzie miał oczywiście inne wymagania w tej materii, niż na przykład iPhone. Do tego ostatniego obudowa powinna być dobrana także ściśle do modelu. Jak wiadomo, każdy model tej firmy nieco się odróżnia, ale – sprawdź propozycję są to wariancje na tyle zasadnicze, że etui z jednego telefonu nie będzie kompatybilne z kolejnym.
Przykładowo etui 4s będzie zupełnie nieprzydatne w przypadku najświeższych modeli iPhone’a. Rzeknijmy sobie aczkolwiek szczerze – nakład pieniężny takiej oprawy na tle ceny samego sprzętu jest śmiesznie mały. Na tego rodzaju akcesoriach nie powinniśmy zatem oszczędzać. Słabej jakości obwoluta nie tylko kiepsko się prezentuje, ale (drukarniakid.pl) i nie zabezpiecza sprzętu tak, jak powinna. Z pewnością poza zwykłymi oprawami damy radę znaleźć także takie, jakie zaspokoją oczekiwania w największym stopniu wybrednych konsumentów. Na przykład etui ferrari iPhone 5 (sprawdź etui ferrari iphone 5) skojarzy się dzięki niemu z ulubioną marką auta.

Nie ma też przeszkód, ażeby kupić etui ze znakami patriotycznymi, przedrukami obrazów głośnych artystów czy w całkowicie zwariowanych kolorach.