Kupowanie ciuchów w sklepach online. W jaki sposób dopasować odpowiedni rozmiar?

Sklepy wirtualne to nie lada gratka dla wszelkich fashionistów. W sieci możesz odnaleźć prawdziwe perełki modowe, czasem za grosze. Starczy tylko, iż nauczysz się dobierać rozmiary ubrań na odległość, tak ażeby zakup był trafiony. Kraje mają różne „rozmiarówki”. Rozmiary w Ameryce, tak samo jak w Niemczech, wypadają większe niż w naszym kraju. Z kolei włoska i francuska „rozmiarówka” jest zaniżona w stosunku do naszej.

koszula dla dziecka

Autor: Kevin Stanchfield
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś w stacjonarnym markecie, bierzesz koszulki damskie Eldar lub trampki Gant udajesz się do przymierzalni, ażeby dobrać właściwy rozmiar tutaj: – ceneo moda. Przez sieć internetową, ze zrozumiałych względów, nie można przymierzyć rzeczy przed zakupem. W eSklepach są za to tabele rozmiarów oraz dokładne instrukcje reguł mierzenia się. Przy pomocy ilustracji możemy ustalić, w jaki sposób prawidłowo zmierzyć obwód bioder. Musimy to jednak czynić bardzo skrupulatnie, żeby potem nie okazało się, że jednak coś jest za długie bądź za wąskie. Na pewno nie ma co się sugerować zdjęciami. Modelki i modele na nich pokazani posiadają idealne wymiary, tak by każde odzienie leżało doskonale na figurze. Wiadomo wszak, iż nikt nie jest idealny i jakieś mankamenty posiada. Wobec tego, jeżeli wiesz, iż nie masz szczupłej talii, to unikaj ubrań, w których modelka ma talię zaznaczoną. Kiedy natomiast suknia jest luźna w okolicach talii, to duże prawdopodobieństwo, że na Tobie także będzie się podobnie układać. Z kolei, kiedy jesteś niewysoki, unikaj krótkich płaszczy prezentowanych na wysokich modelkach. Tobie podobny krój będzie prawdopodobnie sięgać za połowę uda, co spowoduje, iż będziesz zdawać się jeszcze niższy aniżeli w rzeczywistości.

beret

Źródło: pixabay.com

Spoglądając na modela, za każdym razem spróbuj przedstawić sobie, jak ty byś w tym wyglądał. Najodpowiedniej dodać w wyobraźni parę centymetrów tu i ówdzie. Zadanie to nie jest trudne, a pozwoli Ci lepiej dobrać rozmiar. Technologia przychodzi z pomocą.

Jeśli chcesz, aby tego typu artykuły pozostały Ci w głowie na długo, sprawdź witrynę (http://e-plastyczny.pl/linoryt), do której odnośnik jest tu. Są tam bardzo analogiczne informacje.

Sklepy on-line wychodzą swym odbiorcom naprzeciw, użyczając oprogramowania, jakie dopomagają w doborze rozmiaru. Interesującym rozwiązaniem są internetowe przymierzalnie. Pozwalają one zobaczyć siebie w konkretnej rzeczy przez wirtualne nałożenie obrazu. Nieważne czy nabywasz koszule dla dzieci bądź berety męskie wszystko wybierzesz i porównasz chociażby tu: ceneo odzież. Pamiętaj, że zawsze masz 2 tygodnie na potencjalny zwrot artykułu.