stopy

Niepełnosprawność ruchowa to rzeczywiście wielki problem nie wyłącznie dla chorego, ale też i jego najbliższych

Brak władzy nad swoim ciałem dotyczy nie wyłącznie osób w podeszłym wieku. Niekiedy jest to skutkiem wrodzonych chorób, nieraz wynikiem nieszczęśliwego wypadku, czy zwyczajnie choroby.

stopy
Autor: Lioven
Źródło: Lioven
Nieważne są jednakże przyczyny takich chorób, lecz to, jak można takim osobom pomóc, by ich życie chociaż w minimalnym stopniu uległo poprawie.

Jasne że, w niektórych przypadkach rehabilitacja przywraca sprawność, ale na pewno wskazane jest najbliższemu pomóc przeżyć te najtrudniejsze chwile, kiedy jest zdany na pomoc innych. Niesłychanie przydatne bywają wówczas fotele pionizujące mające na celu usprawnienie mobilności i samodzielności niepełnosprawnego, a to przecież w bardzo dużym stopniu wpływa na jakość życia. Choć fotele pionizujące do złudzenia przypominają powszechny mebel to należałoby pamiętać, że jest to jednak wyrób medyczny, który ponadto spełnia dużo innych funkcji. To naprawdę zaawansowana konstrukcja, która umożliwia pionizowanie pacjenta z pozycji leżącej poprzez siedzącą, aż do stojącej. Takie fotele pionizujące okazują się bardzo często stosowane przez osoby po rozległych udarach, chorych na stwardnienie rozsiane czy też chorujących na chorobę Parkinsona.

Jeśli masz za zadanie zgłębić taki temat bardziej i chcesz przeanalizować zagadnienie z innej perspektywy, to więcej znajdziesz w ofercie (https://vingberg.pl/) postu, który odnajdziesz tutaj.

Dzięki swojej specjalistycznej konstrukcji ogromnie poprawiają jakość życia chorego.

Jeśli i pośród Twoich najbliższych ktoś cierpi na podobne schorzenie i ma jakikolwiek problem z narządem ruchu, należy nabyć jemu taki fotel. To wspaniały przedmiot nie wyłącznie odciążający i stabilizujący, ale też pełniący funkcję relaksacyjną.