pościel dla dzieci

O jakich sprawach pamiętać wybierając pościel dla dziecka? Jaka powinna być? Jaki rozmiar kupić?

Może czasami trudno w to uwierzyć, lecz aż jedną trzecią życia przeznaczamy na sen. Choć noworodki mogą przesypiać niemal całą dobę, to im dziecko starsze, tym mniejsza ilość snu wymaga.

promocja
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże nie tylko chodzi o to, jak długo śpimy, ale też na czym oraz pod czym śpi nasze dziecko. Wybierając więc łóżeczko dla dziecka należy również pamiętać o doborze właściwej pościeli.
pościel dla dzieci
Autor: Jon Glittenberg
Źródło: http://www.flickr.com
Jaka więc musi być pościel dla dzieci? To oczywiście zależy od wieku, gdyż dla dzieci od okresu noworodka do pięciu lat zalecana jest kołderka 100 na 135 i dodatkowo poduszka natomiast 40 na 60 centymetrów pościele dla dzieci. Trzeba wiedzieć, że w sprzedaży jest także dostępna pościel o wielkości 90×120, to jednak standardem w naszym kraju jest w sumie pościel do łóżka 100×135. Tego rodzaju pościel tak naprawdę będzie bardziej praktyczniejsza, lepiej dopasowana.
Spod większej kołdry dziecku będzie dość ciężko się wydostać, co jest oczywiście pozytywem w przypadku tego typu produktów dla małych dzieci sprawdź pełną ofertę sklepu E-LITTLESTAR. Dla starszaków, czyli w wieku od pięciu do dziesięciu lat najbardziej odpowiednia kołdra ma rozmiar od 140×200 i poduszka 70×80 centymetrów. Pościel dla starszych dzieci jest dobra do łóżek o rozmiarze 140×200 i 90×200 cm. Dla dzieci, jakie mają ponad 10 lat najlepsza jest kołdra 160×200 a ponadto do tego 2 poduszki o wielkości 70×80 centymetrów.
Taki zestaw pościel będzie pasował do łóżka, jakie wynosi od 160 do 200 cm.

Jeżeli będziemy o tym pamiętać, to można być pewnym, iż pościel będzie bardzo wygodna, idealnie pasowała do rozmiaru łóżka.

Kliknij tutaj, żeby sprawdzić, co inny serwis udostępnił (https://www.linde-mh.pl/pl/Rozwiazania-i-uslugi/Wozki-uzywane/) na ten wątek. To na pewno także Cię zainteresuje.

br>
Jeżeli omawiany temat jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij i przeczytaj, jakie informacje ma porządna witryna (http://www.srubydokol.eu/sruby-mocujace-do-felg-c-38.html) – na pewno materiały w tamtym miejscu umieszczone są tak samo zajmujące.

Najlepiej również pamiętać, ażeby była bardzo jakościowa, gdyż dzięki temu będzie trwała i jak najbardziej wygodna.