images

Odwieczny kłopot: co kupić na imieniny? Nikt nie jest wolny od takich wątpliwości

Nikt nie może się od tego uwolnić, to pojawia się i wymaga, aby coś zrobić z tym. Po prostu nadchodzi dzień i koniecznie, musimy zadziałać. Wydaje się, że można uniknąć tego, i teoretycznie można, ale później nie wychodzi, jest całkiem krępująco i niekulturalnie.

Ktoś powie: „życie”, może i tak, ale popatrzmy na taka sytuację z z nieco innej perspektywy. Jeśli jest to takie istotne to podejdźmy do tego na luzie, ale z respektem, szczególnie że mamy możliwość też bycia po drugiej stronie barykady. O czym w końcu mowa? O urodzinach, o obchodzeniu urodzin i dawaniu prezentów.
Czytaj
Przyznajmy, nikt nie jest wolny od tego, każdy daje albo dostaje.

Chcemy zaprezentować Ci nowy tekst na analogiczny temat. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba. Kliknij w link – tam czeka na Ciebie interesujące zagadnienie.

Lepiej co prawda dostawać, ale nie zawsze jest to możliwe. Każdy świętuje tylko raz do roku, a w innych czasach to my rozdajemy upominki. Największym kłopotem w tej sytuacji nie jest przecież pamięć czy brak chęci, zakupu prezentu.

Pościel bawełniana
Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

Nie, jest to całkiem problem, a mianowicie pojawia się pytanie: co kupić?
Polecamy
I w tutaj pojawia się odpowiedź: to zależy, komu. I tu pojawia się następny kłopot, bo precyzowanie danej osoby zaczyna się od wskazania płci, lecz to nie wszystko, nie to jest najważniejsze. Płeć oznacza tylko to, że koledze nie podarujemy przykładowo różowego telefonu (no chyba, że dla żartów). Pozostałe wytyczne nie zdają tu już egzaminu, gdyż każdy jest inny i każdy również interesuje się czymś innym, jest po prostu inną osobą. Jednej osobie warto podarować ręczniki na prezent, a do kompletu koce akrylowe i pościel andropol, drugiej osobie warto podarować po prostu dobry alkohol, a jeszcze innej jakiś przedmiot, który można postawić na półce.

Każdy inne ma oczekiwania, lecz z drugiej strony, jak pomyślimy to kwestia wręczania podarunków nie kieruje się żadną logiką. Gdyż w tej materii nie ma wymagań. No okej, jeśli ktoś faktycznie powie drugiej osobie, co pragnie dostać, to w takiej sytuacji jest pewien plan, wszystko jest można z góry ustalić, ale poza tym, nikt po otrzymaniu prezentu nie powie, że tego nie chciał… Ewentualnie tak mogą zrobić dzieci, zależnie od wieku.

Więcej na