samsung galaxy 2

Pokrowce na Twój telefon, jaki wybrać

Komórkowa moda nie ustaje, zaś nowy pokrowiec emocjonuje nas równie mocno jak nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon jest w dobrym stanie, więc działa bez zarzutu i dłużej nam służy.

Jak zdążyliśmy się już przekonać, noszenie telefonu w kieszeni czy plecaku, w towarzystwie bilonu, z całą pewnością nie wróży nic dobrego.

Nie zniechęcaj się – kontynuuj poznawanie (http://kabus.pl/?sh=kolki_drewniane) pochłaniających Cię wpisów. Znajdziesz ich dosyć dużo na naszej kolejnej witrynie. Zapraszamy!

Nawet jeśli aparat zaprojektowany jest przy użyciu materiałów najwyższej jakości, z czasem widzimy na nim nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne. Choć nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność telefonu, dla wielu użytkowników może być to ciężkie do zaakceptowania.

Samsung Galaxy S5
Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrym pomysłem jest ulokowanie urządzenia w dodatkowym futerale do kupna. Z racji, że telefony różnią się rozmiarami, najlepiej zaopatrzyć się w etui przypisane do konkretnego telefonu.

Właściciele Samsunga Galaxy mogą skusić się na etui Samsung Galaxy s iii lub etui Samsung Galaxy s iii mini – w zależności od posiadanego modelu. Etui są różnego rodzaju, jednak łączy je wspólny mianownik: ochrona.

etiu na telefon
Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Kolor? Dużo zależy od naszej profesji – jeśli nasza praca wymaga eleganckiego stroju, trzeba rozważyć czy jaskrawy pokrowiec będzie na miejscu. W takich sytuacjach powinniśmy jednak zastanowić się nad eleganckim czarnym etui lub klasycznym skórzanym futerale. Skórzana „wsuwka” będzie najlepszym wyborem. Telefonu nie musimy wyjmować z pokrowca ponieważ wszystkie otwory pasują idealnie . Równie eleganckie będzie etui w kolorze białym, które bezustannie posiada wielu entuzjastów.

Jeśli jednak nie obowiązują nas zasady związane z dress codem, możemy bez obaw wybierać spośród wielu kolorów, którymi ozdabiane są pokrowce. Obecnie etui stało się elementem stroju, niczym damska torebka. Z tego powodu posiadanie kilku egzemplarzy staje się coraz bardziej powszechne.

Dbałość o szczegóły pokrowca czy etui, ich niesamowite kolory oraz gatunek materiałów są zapewnieniem, że telefon zostanie z nami na idealnie. Działania pogody, zarysowania czy zabrudzenia wyświetlacza nie stanowią zagrożenia dla smartfona. Jeżeli więc poszukujemy gadżetów do smartfona, na pewno odszukamy w sieci np. sklep, gdzie kupisz akcesoria iphone serwis 5 i który umożliwi nam ulepszenie naszego smartfona gwarantując przyjemne z pożytecznym – kontakt ze światem, rozrywkę oraz bezpieczeństwo.