fotoobraz nieba

Polska plakatem stoi

W okresie, kiedy socjalizm w Polsce potykał się już o własne kopyta, można było spotkać rysunek który wyszedł spod ołówka rysownika satyrycznego Zbigniewa Jujki. Oto na słupie ogłoszeniowym przyklejona jest ogromna karta papieru z napisem „Obwieszczenie”, a na samym jej rogu widać przyklejoną malutką karteczkę. Zgromadzona wokół słupa ludność wbija oczy w niewielkich rozmiarów karteczkę, nie zwracając najmniejszej uwagi na oficjalny przekaz.

fototapeta oko
Autor: Andrew Caw
Źródło: http://www.flickr.com

Rysunek od zawsze wyrażał stosunek narodu polskiego do różnego rodzaju treści transmitowanych w danych czasach. Co zastanawiające, to w naszym kraju tak bardzo rozwinęła się sztuka fotoobrazu. Fotoobraz jest bowiem formą ideologicznej transmisji, chociaż jej treść odnosić się może do wszelkich dziedzin życia: od kultury czy sztuki, aż po zachętę do kupowania traktorów Ursus.

Zapewne każdy z nas w dzieciństwie wieszał w pokoju fotoobrazy ulubionych piosenkarzy, zespołów czy aktorów. Byli i tacy, którzy wyklejali nimi całe ściany, a niektórzy tylko szkło (www.etuo.pl/htc-desire-626-szklo-hartowane.html) na drzwiach.

Wiele przedsiębiorstw produkuje fotoobrazy w teraźniejszych czasach. Z tego powodu prosto znaleźć dobre oferty. Polecam drukarnię Kopland.

Jednakże dziś sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. Coraz więcej ludzi docenia jego urok, czyniąc z nich tym samym wspaniały sposób na dekoracje różnego rodzaju pomieszczeń.

fototapeta samochód
Autor: Andrew Caw
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie możemy umieścić fotoobrazy? Wszędzie. Czy to w sypialni czy salonie, odpowiednio dopasowany fotoobraz doda wnętrzu niezwykłego charakteru. Fotoobrazy są również alternatywą dla drogich obrazów na nadanie oryginalnego stylu w biurze czy restauracji.

Nieskończoną możliwość wykorzystania fotoobrazów zapewnia głównie ogromna liczba motywów, która się na nich znajduje. W celu bliższego zapoznania się z tematem możemy skorzystać z sieci, wpisując w wyszukiwarkę frazę: ciekawe obrazy na płótnie Wrocław.

Drukowane na dobrych marek papierze, powieszone na ścianie, nadają nowoczesny klimat wnętrzom w których zamieszkają. W skrócie: fotoobrazy wróciły do łask!