Jak odpowiednio wykonać rekrutację pracowników, zalety korzystania z firm personalnych.

Sporo firm ma niekiedy spore problemy z wyszukaniem odpowiednich pracowników. Mimo że w teorii na rynku jest spora stopa bezrobocia, to jeśli zacznie się szukać ludzi ze specyficznymi kwalifikacjami i kompetencjami, to czasami będą duże problemy z ich wyszukaniem.

Czytaj dalej „Jak odpowiednio wykonać rekrutację pracowników, zalety korzystania z firm personalnych.”

Jak prawidłowo rekrutować nowych pracowników?

Jak doskonale wiadomo, sukces naszej firmy w dużej mierze zależy od efektywności pracowników. Dobrana brygada może zdziałać cuda. Ale rozumiemy tez, że nie jest łatwo teraz wyszukać dobrych pracowników, którzy będą rzetelnie wypełniali swoją pracę. W związku z wielkim bezrobociem, tysiące osób poszukuje teraz jakiejkolwiek pracy. Bardzo trudno z takiego morza cefałek wybrać odpowiedniego kandydata. W dodatku, rekrutacja pracowników wymaga od szefostwa albo kogoś za to odpowiedzialnego właściwych umiejętności.

Czytaj dalej „Jak prawidłowo rekrutować nowych pracowników?”

Pod hasłem praca dla uczniów oraz rekrutacja specjalistów może kryć się naprawdę interesujące stanowisko – sprawdź już dziś

Okres studiów to dla licznych osób najprzyjemniejszy czas w życiu. Nie ma w tym nic dziwnego – jesteśmy już dorośli, potrafimy sami o sobie decydować, a w tym samym czasie nadal możemy zostać na utrzymaniu rodziców.

Czytaj dalej „Pod hasłem praca dla uczniów oraz rekrutacja specjalistów może kryć się naprawdę interesujące stanowisko – sprawdź już dziś”

Garść taktyk, żeby wyszukać zajęcie w znaczącej firmie IT

Znalezienie pracy, która ułatwia nie tylko duże pieniądze, ale możliwości rozwoju, nie jest łatwe. Sama wiedza i umiejętności nie wystarczają. Trzeba wiedzieć jak się do tego wziąć. Dobra informacja jest taka, że informatycy potrzebni są w wielu dziedzinach, w których wykorzystuje się nowe technologie. Oczywiście powinno się przeszukiwać portale z ogłoszeniami o zatrudnieniu, zarówno te głośne jak i te całkiem niszowe. Często niewielkie portale mają korzystniejsze oferty niż te znaczące.

Czytaj dalej „Garść taktyk, żeby wyszukać zajęcie w znaczącej firmie IT”