images

Ważne okazje i śmieszne prezenty

Nadciąga osiemnastka przyjaciela, a ty nie wiesz co mu dać? Koleżanka zaprasza cię na wieczór panieński i nie umiesz zdecydować się na prezent? Problem z głowy! Rozwiązaniem są… śmieszne prezenty.

Jakiś czas temu mocno popularne było darowanie osiągającemu wiek dorosły tabliczki z liczbą 18, zwykle zdejmowaną z tramwajów miejskich. Z tego też powodu w wielu miejscowościach skasowano te linie. Przestrzegając litery prawa, w sieci jest wiele sklepów mających w ofercie prezenty na 18. Popularnością cechują się humorystyczne dyplomy (więcej) i certyfikaty, świadczące o dorosłości właściciela. Da się zamówić je z wpisanym imieniem i nazwiskiem obdarzonego. Taką samą usługę udostępnia się w przypadku wszelkiego rodzaju t-shirt’ów, kufli, długopisów i zabawek okolicznościowych.

Autor: stevendepolo/ flickr.com

W sklepach można zobaczyć również mniej grzeczne prezenty na wieczór panieński.

Dziś przedstawiamy ten materiał – jeżeli jest on przydatny też dla Ciebie, to kliknij, a więcej zobaczysz tu (https://www.adforce.pl/2-upominki-reklamowe/65-torby-podrozne-i-walizki/56-0202603–aluminiowa-teczka-office-na-kolkach-z-zamkiem-szyfrowym/). Sprawdź, może to także wyda Ci się interesujące.

Jest to zdecydowanie kobieca impreza i rządzi się specyficznymi prawami. W cenie są przeróżne stroje – m. in. diablic, pokojówek i funkcjonariuszek policji. Przyszłym pannom młodym koleżanki dają często podarki z podtekstem erotycznym.

W sklepach zobaczymy więc niegrzeczną bieliznę, książki o seksie, zabawki erotyczne, ciuszki z elementami fallicznymi, gry miłosne dla par oraz wiele innych, ostro niepoprawnych przedmiotów. Oczywiście dostępne są też prezenty na wieczór kawalerski o zbliżonym zabarwieniu, a jednak wydają się mniej kontrowersyjnie. Prawdopodobnie wynika to z zwyczaju, że zamiast kupować gadżet, zaproszeni decydują się zafundować przyszłemu małżonkowi wycieczkę do klubu ze striptizem lub zamówić tancerkę na imprezę domową.