Kupujemy biżuterię dla… siebie

Biżuterię kobiety rzadko kiedy kupują sobie same. Z zasady oczekują aż ich ukochany w końcu obdaruje ich wisiorkiem, a jeśli to się nie dzieje, po wielu utyskiwaniach a także paru flaszek wina, radują się z kolczyków od przyjaciółki.

szkolenie

Autor: abg_colegio
Źródło: http://www.flickr.com

Pewnikiem, aby mieć biżuterię dobraną idealnie jest jednak tylko jedna sytuacja – gdy nabędziemy ją sobie same! Jakim sposobem to zrobić odpowiednio? Idealna biżuteria charms srebrne powinna pasować do 4 kwestii: twojego typu krasy, twej garderoby, twojego stylu a także twojego portfela. Przede wszystkim powinieneś wziąć pod uwagę zabarwienie biżuterii (błękitny topaz pasuje do blondynki bądź osoby o typie krasy „zima” a niekoniecznie będzie ekstra wyglądał u „jesieni”) jak też jej kształt. Biżuteria może tuszować pewne mankamenty urody czy podkreślać to, co w nas najpiękniejsze.
Precjoza dobrane do konfekcji. Tutaj głównie zwróć uwagę na kolorystykę konfekcji i materiał z jakiego uszyte są twe ciuchy. Wielbicielki naturalności lepiej będą czuły się w biżuterii z rzemyków, koralików czy lampworków aniżeli syntetycznych szmaragdach. Z drugiej natomiast strony, do używanej na co dzień garsonki nie zawsze pasuje sznur korali. Nabywając biżuterię dla siebie, często ulegamy pokusie, aby nabyć cokolwiek oryginalnego, całkowicie innego aniżeli to, co mamy w własnych szafach.

Warto jednak pamiętać o tym, iż jeżeli kupisz bransoletki ze srebra , jakich nie będziesz miała do czego założyć, będzie cię jedynie frustrować.

Kliknij tu i zdobądź więcej informacji (https://domymax.pl/projekty-domow/domy-klasyczne/) na prezentowany tu temat. Te materiały też wpadną Ci w oko, zatem nie zastanawiaj się długo, tylko przestudiuj to zagadnienie.

Podobny kłopot jest ze stylem – jeżeli na co dzień nosisz sweterki oraz dzianinowe garsonki to awangardowej biżuterii – choćby najpiękniejszej – nie będziesz miała kiedy włożyć.