Z jakich powodów warto zainteresować się systemami lojalnościowymi?

Lojalność jest najważniejsza – w małżeństwie, wspólnym biznesie, ale również w relacjach typowo konsumenckich. A więc jeżeli jako właściciele firmy będziemy potrafili stworzyć jakąś więź ze swoimi klientami, zapewne to sprawi, iż będziemy zarabiali dużo większe pieniądze. A zresztą nie rozchodzi się tylko o pieniądze, generalnie warto zadbać o klientów, bo ciężko bez nich działać. Klienci i pracownicy – choć nierzadko przedsiębiorcy niejako zapominają w ogóle o nich, deprecjonują ich wielkie znaczenie, to jednakże są oni najistotniejsi.

trzymające się ręce

Źródło: flickr.com

Można powiedzieć, że taki przedsiębiorca, który umie uszanować swoich klientów i pracowników, zapewne nie będzie skarżył się na słabą wydajność, zarobki na gorszym poziomie, itp. Bardzo dobrze, iż można wymienić te działania, których wprowadzenie da po pewnym czasie dużo dobrego. Czyli po prostu w rachubę wchodzą szalenie skuteczne programy lojalnościowe, które generalnie są bardzo kochane przez klientów. Przykład – stacja paliw zlokalizowana w typowym polskim mieście. Co zrobić, aby ludzie pragnęli właśnie u nas wydawać kasę?

No właśnie strzałem w dziesiątkę są systemy lojalnościowe. A więc jeżeli posiadacz samochodu będzie często u nas tankował, po jakimś okresie czasu dostanie darmowy olej, części do auta albo znaczną zniżkę. Alternatyw jest sporo – najważniejsze jest to, aby nagrody były atrakcyjne, a na dodatek były najzupełniej pewne. Czyli jeżeli kierowca tankuje u nas, nie powinniśmy go kolokwialnie rzecz ujmując zrobić w konia.

Na przykład zadowolony kierowca zgłasza się na stację po jakąś nagrodę, ale nagle się dowiaduje, że promocja jest już nieważna, chociaż prawda jest taka, iż powinna nadal trwać. To bardzo dobrze pokazuje, iż w żadnym przypadku nie można czegoś dać, obiecać, a potem odebrać. Tak czy siak zarabiamy znaczne pieniądze na jednym kliencie, zatem gratisy trzeba wliczyć w koszty.

Udało nam się zwabić Twoją myśl tym intrygującym opisem? Świetnie. Zatem zapraszamy – kliknij w link biuro księgowe zawiercie i przejdź do następnej strony po detale.

Solidny system lojalnościowy daje naprawdę sporo. Bo gdyby miało być inaczej, zapewne systemy lojalnościowe nie byłyby bardzo popularne w choćby Stanach Zjednoczonych, a więc kolebce efektywnych działań związanych z reklamą. Napisał