praca

Zostań rzeczoznawcą majątkowym!

Wycena nieruchomości to atrakcyjny zawód, zapewniający dobre zarobki i znaczne możliwości zatrudnienia. Rzeczoznawca majątkowy ma uprawnienia, by dokonywać wyceny domów, mieszkań, terenów, szacować wartość hipoteczną i katastralną oraz opiniować występujące uszkodzenia. Przydaje się w przeróżnych miejscach – od banków, przez urzędy publiczne, po przedsiębiorstwa i gospodarstwa rolne.

Otrzymać licencję zawodową jednak nie jest tak łatwo. Rzeczoznawca majątkowy to fach kontrolowany, to znaczy, że do jego uprawiania konieczna jest licencja, a metody i zakres wykonywania regulują ustawy. Właściwe przepisy znajdują się w art. 177 i 191 ustawy o nieruchomościach – . Pieczę nad wszystkim Minister Infrastruktury.

Czy zaciekawiła Cię moja strona (https://www.spegro.pl/pl/prywatny-detektyw-grudziadz/)? Szalenie mi miło. Fantastycznie będzie, jeżeli stracisz jeszcze chwilę, żeby napisać swą recenzję.

W celu uzyskania uprawnień, należy ukończyć studia

Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl

5-letnie ekonomiczne, techniczne albo prawnicze. Najczęściej niezbędne okazuje się także ukończenie studium podyplomowego, dostępnego przy w sporej liczbie szkół wyższych. Obowiązek ten znika, w wypadku, kiedy program normalnych studiów spełnia określone minima.

KGDM
Autor: KGDM
Źródło: http://www.kgdm.pl/

Poza tym trzeba odbyć praktykę w fachu. Wszystko kończy ciężki egzamin przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną.Przechodząc go pozytywnie, dostajemy licencję ministerialną. Należy nie zapominać o prawnych zobowiązaniach, jakie nakłada na nas profesjonalna wycena nieruchomości .

Kliknij na odnośnik sash okna, on przedstawi Ci temat, który Cię aktualnie zaintrygował. Przeczytaj tekst, posiadający ciekawe dane.

Nasza ścieżka kariery znajdzie się pod stałą kontrolą Ministra Infrastruktury. Prawdziwym okazuje się porzekadło: bez pracy nie ma kołaczy. Decydując się na studia, drogi maturzysto, przemyśl taką karierę zawodową. Liczne przeszkody z zrównoważy ci pewność, że nie zagrozi ci nigdy bezrobocie.